چرا هنر کاغذی ؟


کانون آگهی و تبلیغات هر کاغذی با بیش از 14 سال سابقه در حیطه ی تبلیغات اعم از نوشتاری ، چاپ ، آنلاین و مالتی مدیا ، اکنون با کوله باری از تجربه و دانش روز در عرصه ی تبلیغات ، همچون کوهی استوار در بازار پیچیده ی تجارت ، شما را تا سر منزل مقصود همراهی خواهد کرد.
تیم زبده ی طراحان این کانون ، با بهره گیری از دانش روز و با تکیه بر تجربه ی دیرین در عرصه ی تبلیغات به روشنی نیازهای دنیای تجارت امروز را شناخته و برای آن برنامه ریزی می کنند.
کارگاه طراحی در کانون آگهی و تبلیغات هنر کاغذی محلی است برای ایده پردازی و خلق آثاری بکر و جدید جهت تضمین موفقیت شمایی که به این کانون قدیمی اعتماد کرده اید.
در طی 14 سال فعالیت کانون هنر کاغذی ، تقدیم ده ها گرافیست و طراح برجسته به حوزه ی تبلیغات در شهر و استانمان یکی از بزرگترین افتخارات این کانون می باشد ، که توانسته است سهمی هرچند کوچک در اعتلای فرهنگ تبلیغات در این خطه از سرزمینمان داشته باشد.
اتاق بازاریابی کانون هنر کاغذی با وسواس و چشمی باز ، اتفاقات و پیچیدگی های فضای کسب و کار را در کشور بررسی کرده و تمامی الزامات و نیازهای تبلیغاتی صنوف و مشاغل مختلف را شناسایی و برای جوابگویی به آن نیازها ، همواره به دنبال پاسخ هایی تازه می گردد.
این کانون همواره و در طی تمام سال های فعالیت خود ، کوشیده است از تکرار مکررات بپرهیزد و همواره با اعتقاد راسخ به این حقیقت که کشف دنیای جدید نیازمند شکستن قالب ها و فرم های کهنه و قدیمی است ، به دنبال ایده ها و فکر های بکر گشته و هیچگاه در این راه سخت و دشوار لحظه ای درنگ نکرده است.
موفقیت و حضور در قریب هزار پروژه به عنوان مشاور یا مجری در طی 14 سال ، خود بهترین شاهد این مدعاست.